top of page

Crushin' on Bravo

Public·35 members

A N Trepça transmetim i drejtpërdrejtë 7 dhjetor 2023


... transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 nëntor 2022 U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 20 nëntor ... more ▻ Vizitë në minierën “Trepça”, 23. 2021 / 09:56 23. 2021 ...


2021 - GazetaBlicKa përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes Trepçës ’89 dhe Dukagjinit. Skuadra nga Mitrovica është në avantazh pas 45′ minutave të parë, me rezultat 1 me 0, shkruan GazetaBlic Sport. Dallku: Dukagjini e ka merituar promovimin në Superligëmë 5. netDukagjini arriti që në një ndeshje të vështirë ndaj Trepçës 89′ të fitojë në penalti, shkruan lajmi. Në fakt, skuadra nga Klina fitoi përmes një penaltie të humbur nga futbollisti i Trepçës dhe skuadra... Vjen goli i parë në ndeshjen e barazhit, zhbllokohet ndeshja në mes Trepçës ’89 dhe Dukagjinitmë 5. 2021 - GazetaBlicTrepça ’89 ka kaluar në avantazh me rezultat 1 me 0 ndaj Dukagjinit. Ardenis Shala ka shënuar golin në minutën e 30’të, shkruan GazetaBlic Sport. Dukagjini në Superligë, Trepça’89 bie në Ligën e Parëmë 5. 2021 - ArbreshDukagjini ka arritur të rikthehet në Superligë pas një sezoni. ZYRTARE: Dukagjini promovohet në Superligë, triumfon ndaj Trepçës në penaltimë 5. Zyrtare: Mervan Bejtullahu delegohet në ndeshjen e barazhit Trepça ’89 – Dukagjinimë 5. 2021 - ZeriGjyqtari më i mirë për vitin e kaluar, Mervan Bejtullahu, do ta ndajë drejtësinë në ndeshjen e barazhit ndërmjet Trepçës ‘89 dhe Dukagjinit. Bejtullahu do të shoqërohet nga asistentët Granit Hyseni dhe... S’ka fitues pas 90 minutave, ndeshja mes Trepçës’89 dhe Dukagjinit shkon në vazhdimemë 5. (TRANSMETO===) Llapi Onix Banje drejtpërdrejt live 2:03:20Transmetim i drejtpërdrejt nga RahoChannel i derbit ku skuadra jonë Trepça Mitrovicë. Sports. No photo description available.Facebook · Artvision · 6 dhj 2020 2021 - Bota SotDukagjini ka triumfuar në ndeshjen e barazhit dhe ka siguruar inkuadrimin në Superligë. Skuadra nga Klina siguroi një fitore të madhe pas penalltive ndaj Trepçës ’89. Rezultati pas kohës së rregullt ishte... Dukagjini në Superligë, Trepça'89 bie në Ligën e Parëmë 5. 2021 - Gazeta ExpressDukagjini ka arritur të rikthehet në Superligë pas një sezoni. Llapi Onix Banje transmetim i drejtpërdrejtë 5 dhjetor 2023 Llapi Onix Banje transmetim i drejtpërdrejtë 5 dhjetor 2023 16 pri 2012 — Në këtë projekt, fillimisht do të hyjnë “ONIX Banja e Pejës” dhe “FBI Trepça”. S'ka fitues pas 90 minutave, ndeshja mes Trepçës'89 dhe Dukagjinit shkon në vazhdimemë 5. 2021 - Gazeta ExpressNuk ka fitues pas 90 minutave në ndeshjen e barazhit mes Trepçës’89 dhe Dukagjinit, e vlefshme për vendin e fundit që dërgon në Superligë edicionin e ardhshëm. Rezultati pas 90 minutave ishte i barabartë,... Trepça ’89 – Dukagjini, penalltitë vendosin për fituesin në ndeshjen e barazhitmë 5. 2021 - GazetaBlicKa përfunduar vazhdimet në ndeshjen e barazhit. Adenis Shala shënoi... Emocione të mëdha në sfidën në ‘Fadil Vokrri’, Dukagjini - Trepça ‘89më 5. 2021 - Bota SotSi gjithmonë ndeshjet e barazhit sjellin emocione të mëdha, kështu është sot në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, ku është minuta e 75-të, rezultati baras (1:1) mes Dukagjinit të Klinës dhe Trepçës... LIVE: Trepça ‘89 kalon në epërsi ndaj Dukagjinitmë 5. 2021 - Klan KosovaNë ndeshjen e fundit vendimtare, Trepça ‘89 ka kaluar në epërsi ndaj skuadrës së Dukagjinit, ku në minutën e tridhjetë ka shënuar gol Adenis Shala. Nëse Dukagjini fiton, ai do ngjitet në Superligë për... GOOOL, Dukagjini shënon ndaj Trepçës ’89 në ndeshjen e barazhitmë 5. Megjithatë,... Dukagjini fiton trilerin e penalltive në barazhin ndaj Trepçës ’89 dhe siguron inkuadrimin në Superligën e Kosovësmë 5. 2021 - TelegrafiDukagjini ka arritur të fitojë me penallti (4-3) në në ndeshjen e barazhit për Superligën e Kosovës ndaj Trepçës ’89, pasi ndeshja e rregullt dhe vazhdimet u mbyllen me rezultat të barabartë 1-1. Ndeshja... Ishte vendimtar me pritjet e tij të penalltive, Muhaxhiri: Nuk i zhgënjeva shokët e mi, jam jashtëzakonisht i lumturmë 5. 2021 - SportManiaDukagjini dhe Trepça po ndeshen në kuadër të “Play Off-it” të Superligës së Kosovës, shkruan lajmi. Ky është gjyqtari që do e drejtojë sfidën e barazhit ndërmjet Trepçës ‘89 dhe Dukagjinitmë 5. 2021 - GazetaBlicMervan Bejtullahu do ta ndajë drejtësinë në ndeshjen e barazhit ndërmjet Trepçës ‘89 dhe Dukagjinit. Gjyqtari më i mirë në vend do të shoqërohet nga asistentët Granit Hyseni dhe Fatmir Sekiraqa. Shpëtim... Trepça 89 – Dukagjini: Mbyllet pjesa e parë nga ndeshja që përcakton cila skuadër luan në Superligëmë 5. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>) Llapi Onix Banje 31 mar 2023 — 29 pikë po aq sa edhe Trepça'89 në pozitën tetë dhe po shkojnë fytazi për mbijetesë. transmetim të drejtpërdrejtë në Sport 1 dhe 2 nga ora 15. Përfundon show i Molliqajt, arrestohet nga Policia duke 2 ditë më parë — Në këtë projekt, fillimisht do të hyjnë “ONIX Banja e Pejës” dhe “FBI Trepça”. Kjo strategji e re e AKP-së bëhet me qëllim nxitjen e investimeve ... 2021 - Ekonomia OnlineNuk ka fitues pas 90 minutave në ndeshjen e barazhit mes Trepçës’89 dhe Dukagjinit, e vlefshme për vendin e fundit që dërgon në Superligë edicionin e ardhshëm. Trepça 89 – Dukagjini: Nuk ka fitues pas 90 minutave lojë në ndeshjen e barazhit, ndeshja në vazhdimemë 5. 2021 - PeriskopiKa përfunduar koha e rregullt pa fitues në ndeshjen e barazhit mes Dukagjinit dhe Trepçës 89, e cila përcakton skuadrën që luan në Superligë nga edicioni i ardhshëm. 90 minutat e rregullt u mbyllën me... Trepça dhe zhvillimi i Kosovës ... transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 nëntor 2022 U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 20 nëntor more ▻ Vizitë në minierën “Trepça”, 23. 2021 / 09:56 23. 2021 ... 2021 - SportManiaDukagjini, skuadër e cila siguroi finalen e “Play Off-it” duke mposhtur Flamurtarin ndërsa Trepça u rendit në vendin e tetë në këtë sezon dhe tani lufton me skuadrën nga Klina për qëndrim në ligë, shkruan... Skuadra e Dukagjinit inkuadrohet në Super Ligë, Trepça’89 bie në Ligën e Parëmë 5. 2021 - PeriskopiTashmë ka përfunduar ekzekutimi i penalltive në takimin e barazhit ndërmjet Trepçës’89 dhe Dukagjinit. Barazohet seria e finaleve mes Pejës dhe Trepçës Facebook-u do t'ia bllokojë transmetimin e drejtpërdrejtë të vdekjes një francezi Alain Cocq, 57-vjeçar, prej të premtes ka ndaluar të hajë e të pijë, madje ... Kosova U21 Izraeli U21 2022 21 nëntor 2023 5 ditë më parë 2 ditë më parë — Llapi Onix Banje transmetim i drejtpërdrejtë 2022 05.12.2023 Transmetim i drejtpërdrejtë Onix, Drenica - Prishtina, Trepça'89. - Llapi dhe ... 2021 - GazetaBlicDukagjini e ka barazuar rezulatin ndaj Trepçës ’89 në 1 me 1. Labinot Osmani ka shënuar në minutën e 52’të, shkruan GazetaBlic Sport. Ishte një aksion fantastik nga skuadra e Dukagjinit. Tashmë rihapet... Dukagjini – Trepça ’89, formacionet zyrtaremë 5. 2021 - TelegrafiSot zhvillohet ndeshja vendimtare e barazhit, e cila përcakton skuadrën që luan në Superligë gjatë edicionit të ardhshëm. Voska Sport vs Fushe Kosova 🔴 Transmetim i Trepça - Peja, mbyllet çereku i parë. 11 May, 2023 @20:27. Ka përfunduar çereku i parë mes Trepçës dhe Pejës në 30/07/23 @ 11:43. TRANSMETIMI ONLINE ... info. Këto dy skuadra takohen sot në finalen e barazhit, me skuadrën fituese që siguron pjesëmarrjen në... Dukagjini në Superligën e Kosovës, Trepça ’89 bie në Ligën e Parëmë 5. 2021 - Dosja. al28 Maj, 2021 19:32 KOSOVE – Dukagjini ka arritur të fitojë me penallti (4-3) ndaj Trepçës ‘89 në ndeshjen “play-off” për Superligën e Kosovës, pasi ndeshja e rregullt dhe shtesat u mbyllën me rezultatin... 2021 - SportManiaTrepça 89′ humbi duelin në “Play Off” ndaj Dukagjinit duke rënë në Ligën e Parë, shkruan lajmi. 2021 - SportManiaDukagjini arriti që në një ndeshje të vështirë ndaj Trepçës 89′ të fitojë në penalti, shkruan lajmi. Skuadra nga Liga e Parë, Dukagjini dhe skuadra nga Superliga e Kosovës, Trepça 89 janë ndeshur në kuadër të “Play Off-it” të Superligës... Dukagjini siguron inkuadrimin e madh në Superligë, Armend Dallku jashtëzakonisht i lumtur me suksesin e arriturmë 5. “Shpërthen” Shpëtim Idrizi: Kryetari i FFK-së e arriti qëllimin që ta rrëzoi Trepçën 89′ nga Superligamë 5. 2021 - Indeks onlineTashmë ka përfunduar ekzekutimi i penalltive në takimin e barazhit ndërmjet Trepçës’89 dhe Dukagjinit. FFK i përgjigjet akuzave të Trepçës '89 - Lajmet e fundit 20 nën 2023 — Ndërsa, në vitin 2022 u transferua te Trepça'89, duke ((SHIKONI DREJTPËRDREJT-)) Armenia U21 Shqipëria [[FUTBOLLI]] Izraeli Kosova ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Nicholas Bova
  Team Ascent
 • totoagung2 official
  totoagung2 official
 • Amintoto Situs Casino IDNLIVE
  Amintoto Situs Casino IDNLIVE
 • GTA2
  GTA2
 • KANCIL KECIL
  KANCIL KECIL
bottom of page