top of page

Crushin' on Bravo

Public·35 members

A N Trepça drejtpërdrejt live 7 dhjetor 2023


Like.2023 Trepça mposht Sigal Prishtinën dhe prekë finalen Postuar 21:23 / 15. ... drejtpërdrejt live 13 korrik 2023 KF Egnatia Rrogozhine vs FC Ararat-Armenia ...


Ndiqeni drejtpërdrejtë shortin e Ligës së Kampionëve Trepça '89 sot mëson kundërshtarin për fazën e parë kualifikuese të Ligës së Kampionëve. Shorti i cili po mbahet në Nyon të Zvicrës do të nxjerrë kundërshtarin ... Klan kosova tv live tani ... LIVE: Trepça shkon në finale. 16.#bbvk #bbvipks #bigbrother #bigbrothervip ATV LIVE - Drejtpërdrejt. […]© 2023 TV Klan. HD shqip IPTV platform ne Amerike ... Futbolli në Kosovë, Prishtina fitoi derbin, tani 6 pikë larg Trepçës - Shqiptarja. comFutbollistët e Prishtinës kanë shënuar fitore në ballafaqim me Trepçën’89, që ishte dhe sfida më interesante e javës së 19-të në Raiffeisen Superligë. Ndeshja e zhvilluar, të shtunën, në kryeqytet në praninë e më shumë se 4. 000 tifozëve është mbyllur, me rezultat 2:1 për bardhekaltrit. Me këtë fitore Prishtina ka shtuar në 6 pikë epërsinë ndaj “minatorëve”, të cilët vlerësohen si konkurrentët kryesor të prishtinasve në rrugën drejt titullit të kampionit. Mundësia e parë për shënim iu dha vendasve, në minutën e 7-të, por Astrit Fazliu gjuajti pranë portës së Manxhollit. Klan kosova live drejtperdrejt ATV LIVE - Drejtpërdrejt. RTK 3 Shikoj Drejtpërdrejt HD. Të gjitha portalet Trepça – Peja; Përplaset.03.11.Kanalet - Bashk. lojra drejtpërdrejtë - luaj ... Zyrtare: UEFA tregon rivalët potencial të KF Prishtinësmë 6. 2017 - PeriskopiKlubi i futbollit kosovar, KF Prishtina sot në orën 13 do të mësojë kundërshtarin e saj për ndeshjen kualifikuese për Europa Ligë. UEFA ka publikuar listën e klubeve me të cilët mund të ndeshet klubi nga... Prishtina në grupin e nëntë të shortit, ja më kë mund të luajëmë 6. 2017 - KosovaPressPjesë e këtij shorti për herë të parë do të jetë edhe klubi i madh i vendit tonë, Prishtina, e cila bashkë me kampionen, Trepçën ’89, për herë të parë përfaqësojnë vendin tonë në garat evropiane. Klubi... Shorti i Champions-it, Kukësi preferon Mariborinmë 6. 2017 - GazetaBlicrepça ’89, FC Prishtina, Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) dhe e gjithë Kosova sot sytë do t’i kenë kah Nyoni i Zvicrës, ku UEFA do ta tërheqë shortin për përcaktimin e çifteve të kualifikimeve për... Trepça ’89 dhe Prishtina sot mësojnë kundërshtarët evropianmë 6. 2017 - TelegrafiKampionia e Kosovës, Trepça ’89 dhe Prishtina sot do të mësojnë kundërshtarët në kualifikimet e Ligës së Kampionëve përkatësisht në Europa League. Dy skuadrat e njohura, për herë të parë në historinë e... Trepça ’89 dhe Prishtina sot mësojnë kundërshtarëtmë 6. 2017 - Indeks onlineTrepça ’89 dhe Prishtina do të marrin pjesë për herë të parë në garat evropiane. Kampionët e Kosovës do të marrin pjesë në garat kualifikuese të Ligës së Kampionëve, ndërsa Prishtina në Europa Ligë. Sot... Minatorët e Trepçës në protestë (Drejtpërdrejt) - YouTube YouTube YouTube 55:42 YouTube KosovaPress 5 korr 2018 5 korr 2018 2017 - AlbeuDje është hedhur shorti që i ndan skuadrat në tre grupe dhe Kukësi ka mësuar kundërshtarët e mundshëm dhe ato janë mjaft të fortë. Dihej që në fillim se për ta do të ketë përballje “ferri”, por në orën... Zyrtare: UEFA tregon rivalët e mundshëm të Prishtinës në shortmë 6. netSot në ora 13:00, Prishtina dhe skuadrat tjera shqiptare do të mësojnë rivalët e Ligës së Evropës. UEFA përcakton grupet para shortit, 6 kundërshtarë “ferri” për Kukësinmë 6. 2017 - BalkanWebSot në orën 12:00 do të hidhet shorti i fazës së dytë kualifikuese të Ligës së Kampioneve ku ekipi kampion i Shqipërisë, Kukësi, do të mësojë rivalin e tij. Siç ndodh çdo vit, UEFA i ka ndarë në 3 grupe... Sot shorti i UEFA, ja kundërshtarët e mundshëm të Kukësitmë 6. 2017 - ShekulliUEFA do të hedh sot në orën 12:00 shortin e fazës së dytë kualifikuese të Ligës së Kampionëve, ku Kukësi, i cili është kampioni i Shqipërisë, do të mësojë edhe rivalët e tij në kompeticionin evropian.... Vetëm dy minuta më vonë një rast të mirë shënimi e patën edhe mysafirët, por gjuajtjen e Liridon Ahmetit e dëboi me sukses portieri prishtinas, Neziri. Shifrat u zhbllokuan në minutën e 32-të, kur pas harkimit nga a majta të Mazrekajt më së miri u gjend në zonë Besnik Krasniqi, i cili me gjuajtje me kokë e dërgoi topin në rrjetën e mysafirëve. Në pjesën e dytë “minatorët” u shfaqën më këmbëngulës drejt portës rivale dhe në minutën e 60-të arritën të barazojnë rezultatin në 1:1. Nallbani nga një ndërprerje në krahun e majtë harkoi në zonë, ku Kastriot Rexha me gjuajtje me kokë e tundi rrjetën e Nezirit. Para shortit, UEFA ka ndarë skuadrat në 10 grupe. Kurse Prishtina është vendosur në grupin e 9-të së bashku me... UEFA zbulon pesë kundërshtarët e mundshëm të Prishtinësmë 6. 2017 - Indeks onlineSot në Nyon të Zvicrës nga pra 13. ⚽️ Zyrtare: UEFA tregon rivalët e mundshëm të Prishtinës në shortmë 6. 2017 - InfokusiSot në ora 13:00, Prishtina dhe skuadrat tjera shqiptare do të mësojnë rivalët e Ligës së Evropës. Live TV | GjirafaVideo Drejtpërdrejt. Live · RTK 1 · RTK 29/11/2022. Live · RTV 21 · RTV 21 13/01/2023. Live TV SYRI VISION · Live · RTK 2 · RTK 20/11/2022. Live · ATV LIVE - ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Nicholas Bova
  Team Ascent
 • totoagung2 official
  totoagung2 official
 • Amintoto Situs Casino IDNLIVE
  Amintoto Situs Casino IDNLIVE
 • GTA2
  GTA2
 • KANCIL KECIL
  KANCIL KECIL